Rugpjūčio 24 d. prasidėjo tradiciniai rajono mokytojų metodinių būrelių pasitarimai, kurių metu aptariamos naujovės ir aktualijos,  laukiančios 2020 -2021 mokslo metais.

Metodinių pasitarimų metu aptarti pasikeitimai Bendruosiuose ugdymo planuose, aptartos atnaujinamos Pradinio ir Pagrindinio ugdymo bendrosios programos, pristatyti ugdymo ypatumai naujais mokslo metais dėl ugdymo turinio įgyvendinimo, mokinių maitinimo, pavėžėjimo ir kt., taip pat peržiūrėti pasikeitimai aktualiuose mokytojams dokumentuose.

Pradinių klasių mokytojai organizavo metodinę dieną  „Naujus mokslo metus pasitinkant: naujienos, patirtys, idėjos“,  kurios metu keturių ugdymo įstaigų mokytojai dalinosi patirtimi, buvo perskaityti septyni pranešimai, atliktos praktinės užduotys.

Rugpjūčio 27 d. vyko renginys rajono švietimo įstaigų vadovams  „Švietimo naujienos ir aktualijos“.

Renginyje dalyvavo 42 rajono švietimo įstaigų vadovai, pavaduotojai.

Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė Rokiškio r. savivaldybės švietimo centro direktorė Elinga Mikulėnienė. Direktorė padėkojo vadovams, visai rajono pedagoginei bendruomenei už bendradarbiavimą karantino laikotarpiu, susitelkimą ir pagalbą vieni kitiems.

Tradiciškai buvo pasveikinti nauji švietimo įstaigų  vadovai, nepamiršti šventę jubiliejus.

Į susirinkusius kreipėsi Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Meras pasveikino su artėjančiais naujais mokslo metais, palinkėjo kantrybės šiuo nelengvu laikotarpiu.

Pranešimą apie naujienas, aktualijas ir laukiančius iššūkius pristatė rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

Po Visuomenės sveikatos centro vyr. specialistės Daivutės Bulovienės pranešimo švietimo įstaigų vadovams kilo įvairių klausimų, į kuriuos specialistė atsakė remdamasi galiojančiais teisės aktais, nutarimais. Taip pat palinkėjo vadovautis protingumo kriterijumi.

Renginį vainikavo devynių naujų leidinių, susijusių su mūsų krašto žmonėmis, įvykiais, pristatymas. Leidinius jautriai ir įtaigiai apibūdino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus  vyriausioji specialistė kultūrai Irena Matelienė, muziejininkai Giedrius Kujelis, Dalia Kiukienė, režisierė Neringa Danienė, bibliotekininkės Alicija Matiukienė ir Audronė Tupalskienė.

Meniu