Kovo 18 d. vyko Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių popietė „Eilės vaikystei ir Lietuvai“.  Pirmą kartą renginys vyko nuotoliniu būdu. Šių metų naujovė, kurią „padiktavo“ esama situacija buvo ta, kad renginys buvo nekonkursinis. Jaukioje ir nuoširdžioje popietėje išgirdome 32 rajono pradinukų deklamuojamas lietuvių poetų eiles, dalyvius, mokytojus ir svečius pasveikino Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinukai ir mokytoja Aurelija Trasykė.

Renginį vedė mokytoja Ilona Matiekuvienė, kuri ir yra šio skaitovų susibūrimo sumanytoja. Tradicija pavasarį eiles skirti vaikystei ir Lietuvai gyvuoja daugiau nei dešimtmetį. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio bibliotekininkė Reda Kiselytė – nuolatinė skaitovų konkurso komisijos pirmininkė, o šiais metais ji buvo garbės svečias. Apibendrindama popietę, Reda Kiselytė džiaugėsi, kad vaikai deklamuoja puikiai parinktus eilėraščius, yra nuoširdūs, o labiausiai ją sužavėjo pirmaklasių deklamuojami eilėraščiai.

Renginio pabaigoje mokytoja Ilona pakvietė pasisakyti vaikus. Visi pasisakiusieji džiaugėsi puikiai praleista popiete, gražiais draugų eilėraščiais ir nepriekaištingu deklamavimu. Visi popietės dalyviai bus apdovanoti Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro padėkomis.

Meniu