top of page
Ieškoti

„AKTYVAUS IR SVEIKO SENĖJIMO SKATINIMAS“

Atnaujinta: 2023-12-04

PATVIRTINTAS PROJEKTO „AKTYVAUS IR SVEIKO SENĖJIMO SKATINIMAS“ („AKTYVUS SENĖJIMAS“) FINANSAVIMAS


2023 m. spalio 31 d. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras sulaukė 2021–2027 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG VI-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos pagal I –ąjį kvietimą projekto „Aktyvaus ir sveiko senėjimo skatinimas“ („Aktyvus senėjimas“) paraiškos vertinimo rezultatų ir patvirtinimo dėl projekto finansavimo.

Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su vadovaujančiais partneriais iš Latvijos Žiemgalos planavimo regiono bei dar trimis projekto partneriais (Bauskės rajono savivaldybe, Jelgavos rajono savivaldybe bei Panevėžio miesto savivaldybės administracija) dar 2023 m. kovo 27 d. pateikė šio projekto paraišką.

Projekto „Aktyvaus ir sveiko senėjimo skatinimas“ tikslas – senjorų ir neįgaliųjų socialinės įtraukties skatinimas įgyvendinant integruotus veiksmus ir gerinant integruotų paslaugų, užtikrinančių aktyvų, sąmoningą ir sveiką gyvenimą (fiziškai ir psichiškai) senėjimą ir ilgesnį savarankišką gyvenimą, taip pat stiprinant gebėjimus ir specialistų žinių bazę, įgyvendinant naujus sprendimus, skirtus darbui su pagrindine projekto tiksline grupe Latvijos ir Lietuvos pasienio regionuose. Projekto metu bus vykdomos užimtumo veiklos rajono senjorams, asmenims su negalia, suplanuotos bendros veiklos su projekto partneriais iš Latvijos ir Lietuvos. Taip pat vyks mokymai specialistams, dirbantiems su senjorais bei asmenimis su negalia. Dalijamasi patirtimi.


Nuorodos: 2021-2027 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos interneto svetainė www.latlit.eu

Oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė www.europa.euŠis straipsnis parengtas teikiant Europos Sąjungos finansinę paramą. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras yra visiškai atsakingas už šio straipsnio turinį. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

24 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page