top of page
Ieškoti

„Eilės vaikystei ir Lietuvai“

Kovo 15 d. vyko Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo popietė „Eilės vaikystei ir Lietuvai“. Jau antrą kartą renginys vyko nuotoliniu būdu. Net 34 jaunieji poezijos mylėtojai iš miesto ir rajono ugdymo įstaigų savo eiles skyrė vaikystei, Lietuvai ir Ukrainai.

Renginys prasidėjo Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ trečiaklasių pasveikinimo daina, mokytojos Ilonos Matiekuvienės, metodininkės Rositos Lasienės sveikinimo žodžiais. Po sveikinimų, jautriai ir nuoširdžiai, kaip tik vaikai tegali, buvo deklamuojamos lietuvių poetų eilės, o štai Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos trečiaklasis Dominykas Kolosovas visus maloniai nustebino padeklamuodamas savo kūrybos eilėraštį „Žalioji Lietuva“.

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio bibliotekininkė Reda Kiselytė tarė apibendrinamąjį žodį. Priminsiu, kad bibliotekininkė Reda visada dalyvaudavo kaip komisijos pirmininkė, bet kadangi renginys šiais metais nekonkursinis, Reda – garbės svečias.

Apibendrindama popietę, Reda Kiselytė džiaugėsi, kad vaikai yra nuoširdūs, atsipalaidavę, mokytojai puikiai parinkę eilėraščius. Renginys vyksta labai simbolinę dieną – Knygnešio dienos išvakarėse. Reda palinkėjo, kad tęstume tradicijas, kad šis renginys gyvuotų dar ilgus metus.

Mokytoja Ilona pasiūlė vaikams tarti žodį. Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ mokinė Emilija Skruodytė sakė, kad jai labai patiko renginys, o ypač pirmas eilėraštis, kurį deklamavo Kamajų Antano Strazdo gimnazijos pirmokė Milda Čeponytė.

Visi mojavo į kameras, šypsojosi ir buvo laimingi. Visi apdovanoti organizatorių padėkomis. Pažadėjo susitikti vėl. Kitais metais.
13 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page