top of page
Ieškoti

„Eilės vaikystei ir Lietuvai“

Kovo 14 d. Rokiškio krašto muziejuje skambėjo eilės, skirtos Vaikystei ir Lietuvai, kurias deklamavo į tradicinį Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursą  „Eilės vaikystei ir Lietuvai“ susirinkę per 30 rajono pradinukų iš visų Rokiškio rajono mokyklų.

Dalyvius pasveikino Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukai, kurie pristatė kompoziciją apie knygą, ištrauką iš M. Mažvydo „Katekizmo“ perskaitė buvęs „Ąžuoliuko“ mokinys, daugkartinis skaitovų konkurso rajone dalyvis ir prizininkas Augustinas Karpovas, dainą apie Lietuvą skyrė ketvirtokas Kajus.

Dalyvių pasirodymus vertino komisija ir žiūrovai. Buvo išrinkta po keturis geriausius skaitovus abiejose amžiaus grupėse ir po vieną dalyvį kiekvienoje grupėje išrinko renginyje dalyvavę žiūrovai.

O kol komisija tarėsi, Rokiškio krašto muziejus dovanojo dalyviams ir jų mokytojams edukaciją „JO DIDENYBĖ VEIDRODIS“.

Dėkojame Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ mokytojai Ilonai Matiekuvienei ir visai bendruomenei, Rokiškio krašto muziejui, skaitovams,  jų mokytojams, tėveliams ir seneliams, svečiams, kad pradinukų deklamuojamos eilės skaičiuoja jau antrąjį dešimtmetį.19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page