top of page
Ieškoti

„Gerosios praktikos pavyzdžiai Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose“

Gegužės 12 d. Rokiškio rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojos, vadovai, švietimo centro metodininkė dalyvavo seminare „Gerosios praktikos pavyzdžiai Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose“. Seminaras yra ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Mokytojų, vadovų ir švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimo svarba nuosekliam ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo turinio įgyvendinimui“ modulis.

Seminaro dalyviai aplankė privačią ikimokyklinio ugdymo įstaigą „Prasminga vaikystė“ ir Vilniaus lopšelį-darželį „Jurginėlis“.

Mokytojai susipažino su darželio „Prasminga vaikystė“ erdvėmis, stebėjo vedamas Kimochis programos veiklas (pagal amžiaus grupes 2-3 metų ir 3-5 metų vaikams), susikaupimo pratimus, kurie skatina vaikus susikaupti ir sutelkti dėmesį į savo vidinius pojūčius, taip pat susipažino su STEAM veiklos organizavimu vaikams.

Lopšelyje-darželyje „Jurginėlis“ mokytojai apžiūrėjo atnaujintas ir atnaujinamas lauko ir vidaus erdves, dalyvavo STEAM pristatyme, galėjo patys išbandyti priemones.

Dalyviai „papildė“ savo žinių bagažą naujomis patirtimis ir idėjomis, kurias, neabejotinai, pritaikys savo darbe.15 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page