top of page
Ieškoti

„Iššūkiai ir galimybės mokyklos bibliotekininko darbe“

Vasario 17 d. rajono mokyklų bibliotekininkės dalyvavo ilgalaikės programos „Iššūkiai ir galimybės mokyklos bibliotekininko darbe“ pirmojo modulio gerosios patirties sklaidos seminare „Naujas dokumentų paketas bibliotekininkui“. Programą renginiui paruošė Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio bibliotekininkė Reda Kiselytė.

„Švietimo įstaigų bibliotekos pertvarkų smagračių gniaužtuose. Kaip kuriame šiuolaikiškos ir informacijos vartotojams patrauklios įstaigos įvaizdį? Regiono, šalies ir užsienio bibliotekų patirtys, intelektiniai žaidimai ir laisvalaikis. Susipažinimas su atnaujintų bibliotekų apsaugos nuostatais ir kitais bibliotekų dokumentais“, – tai klausimai, kuriuos pristatė programos autorė Reda Kiselytė. Pristatyti klausimai paskatino diskusijas mokyklų bibliotekininkių tarpe, buvo keliami klausimai, ieškoma atsakymų ir problemų sprendimo būdų.

Paskutinis renginio pranešimas nuteikė optimistiškai ir praskaidrino seminaro dalyvių nuotaikas. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos bibliotekininkė Jolanta Lašienė pristatė pranešimą „Intelektiniai žaidimai – mankšta protui ir prasmingas laisvalaikio praleidimas“ . Bibliotekininkė papasakojo apie savo pomėgį dalyvauti protmūšiuose, viktorinose, spręsti kryžiažodžius.

Labiausiai nudžiuginę laimėjimai – kelionė į Briuselį už puikų pasirodymą Konstitucijos egzamine, nugalėtojo ženklelis televizijos žaidime „Auksinis protas“, II-oji vieta vaistažolių rinkimo ir pažinimo čempionate.

Kita Jolantos aistra – kelionės ir jų organizavimas. Bet pranešimas apie tai jau kituose seminaruose.


13 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page