top of page
Ieškoti

INTERREG V-A LATVIJOS IR LIETUVOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS 2014–2020 M. PROJEKTAS

Atnaujinta: 2022-10-28


TĘSIAMOS 2014–2020 M. INTERREG V-A LATVIJOS IR LIETUVOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS PROJEKTO „OCTOPUS“ׅ LLI-425 VEIKLOS


Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su dviem Lietuvos ir keturiais Latvijos partneriais įgyvendina 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „OCTOPUS“ׅ LLI-425, kuriuo siekiama didinti bendruomenei reikalingų paslaugų prieinamumą, skatinti žmonių su negalia, senjorų, šeimų, auginančių vaikus su negalia bei rizikos grupei priklausančių vaikų ir jaunimo socialinę įtrauktį, kuriant daugiafunkcius centrus ir tobulinant juose teikiamas paslaugas ir priemones. 2022 m. tęsiamos projekto veiklos: Rokiškio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja neformaliojo ugdymo užsiėsimuose „Socialinių įgūdžių mokyklėlė“, kur mokosi gaminti, serviruoti stalą, susitvarkyti aplinką, megzti, nerti, pinti. Rajono socialiniai pedagogai ir darbuotojai gilina savo žinias jiems skirtuose mokymuose „Specialistų mokymai“. Mokymų metu dalyviai ne tik klausėsi teorijos, bet ir mokėsi spręsti problemas komandoje. Dar viena grupė senjorų mokymuose „Meno studija senjorams“ įsitraukia į menines veiklas, lipdo, tapo ant drobės, šilko, vėlia vilną ir pan. 16 rajono dalyvių tobulina žinias anglų kalbos kursuose. Rokiškio SPC socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo dienos centro jaunuoliai su džiaugsmu tęsia veiklas „Meno studijos“ užsiėmimuose. Taip pat „Meno studija senjorams“ užsiėmimai vyksta ir Rokiškio r. Panemunėlio mokykloje-daugiafunciame centre. 15 rajono asmenų, auginančių vaikus ir jaunuolius su negalia, dalyvauja tėvams skirtose paskaitose, kurių metu nagrinėjama kaip bendrauti su vaiku, kaip valdyti konfliktines situacijas, kaip vaikas suvokia pasaulį ir pan.


Šis straipsnis parengtas teikiant Europos Sąjungos finansinę paramą. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras yra visiškai atsakingas už šio straipsnio turinį. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


Tęsiamos projekto veiklos (05 men.)
.docx
Atsisiųsti DOCX • 71KB


19 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page