top of page
Ieškoti

Karjeros mugė 2024

Atnaujinta: 02-06

Tradicinė karjeros diena „Karjeros mugė 2024“, skirta Rokiškio rajono I-IV klasių gimnazistams, vyko Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje 2024 m. vasario 1 d.

Į renginį savo mokymo įstaigų ir studijų programų pristatyti atvyko Vilnius TECH, Mykolo Romerio universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Kauno kolegijos, Kauno technikos kolegijos, Socialinių mokslų kolegijos, Panevėžio kolegijos, Utenos kolegios atstovai. Vyko paskaitos: „Kas yra tikslai  ir kaip juos teisingai išsikelti“ – lektorius  VDU magistrantas Ignas Ruseckas, „Kaip išsikelti tikslus“ – lektorė VDU magistrantė Arina Fitingova, apie studijas užsienyje pasakojo Kalba LT atstovas. Nacionalinės švietimo agentūros Pasiekimų departamento direktorius Vidmantas Jurgaitis apie tarpinius patikrinimus nuotoliniu būdu pasakojo Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos 11-kams, atsakė į užduotus klausimus. Šio pristatymo įrašą gavo visos rajono mokyklos.

Karjeros mugėje dalyvavo apie 500 rajono gimnazistų, jų mokytojai, mokyklų karjeros specialistai, prie jų prisijungė mokiniai iš kaimyninio Zarasų rajono - Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos bei Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinė mokyklos. Viliamės, kad mokiniai gavo  daug naudingos informacijos apie tolimesnio mokymosi galimybes bei ateities perspektyvas, tai padės priimti sprendimus ir tikslingiau susiplanuoti savo karjeros pasirinkimus.

Renginio organizatoriai – Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras.

Rajono Sirenos žurnalistės kalbintų dalyvių įspūdžiai čia:

19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

留言


bottom of page