top of page
Ieškoti

Karjeros projektas ,,Mano šeimos darbai"

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos pradinių klasių mokiniai kartu su karjeros specialiste Kamile Sunklodaite domėjosi profesijų pasauliu. Mokiniai domėjosi savo šeimos narių darbais ir apie tai ruošė projektinius darbus. Rinkdami informaciją projektiniams darbams mokiniai apklausė savo artimuosius ir aprašė jų darbui reikalingas asmenines savybes, atsakomybes bei darbe naudojamus įrankius ir priemones.

3b klasės mokytoja Žydrūnė Jasinevičiūtė į karjeros pamokas pakvietė Mamytę Joletą Švežikienę, kuri įtraukiai pristatė Dantų techniko profesiją.

Gegužės 6 ir 7 dienomis klasėse vyko projektinių darbų pristatymas. Mokiniai, pasakodami apie savo pasirinkto šeimos nario darbą, gerino viešojo kalbėjimo įgūdžius. Projektą vainikavo visų pradinių klasių mokinių projektinių darbų paroda mokyklos antrame aukšte.

Šio projekto dėka mokiniai iš arčiau panagrinėjo savo artimųjų darbo ypatumus, susipažino su negirdėtomis profesijomis, aiškinosi, kas ir kokios yra asmenybės savybės, galvojo apie karjeros galimybes ir savo svajonių profesijas.4 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page