top of page
Ieškoti

„Aš labai myliu Lietuvą...“

Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Aš labai myliu Lietuvą...“

Spalio 25 d. Rokiškio dvaro menėje aidėjo vaikų balsai. Čia vyko Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių viktorina „Aš labai myliu Lietuvą...“, skirta Lietuvos Konstitucijos dienai paminėti.

Į renginį atvyko penkios ketvirtokų komandos: Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos, Obelių gimnazijos, Juodupės gimnazijos ir Pandėlio gimnazijos. Dalyvius su nuotaikinga daina ir eilėmis apie Lietuvą pasveikino Senamiesčio progimnazijos mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Aušros Kežutienės. Viktorinos organizatorės – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytojos Edita Rudėnienė ir Rima Jakubkienė pasidžiaugė, viktorina vyksta jau 7 metus ir tapo tradiciniu renginiu, vykstančiu Rokiškio krašto muziejuje. Šiais metais kiekviena komanda nuotaikingai prisistatė ir suteikė džiugių emocijų dalyviams. Komandos nuoširdžiai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos įžymias vietas ir žmones, sprendė kryžiažodį apie Rokiškį, naudodamiesi Lietuvos Konstitucija atliko užduotis, dėliojo dėliones, kūrė trispalvius kūrybinius darbelius „Dovana Lietuvai“, dalinosi puikia nuotaika. Mokytojos, palydėjusios mokinukus į renginį, dalyvavo edukaciniame Rokiškio krašto muziejaus užsiėmime.

Visi dalyviai buvo apdovanoti renginio partnerių – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio krašto muziejaus, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centro, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos – dovanėlėmis ir padėkomis. O komandai nugalėtojai – Rokiškio Senamiesčio progimnazijos ketvirtokams – Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras įteikė pagrindinį prizą – knygą apie Lietuvą. Viktorinos komisijos pirmininkė - Rokiškio lopšelio-darželio direktorė Jolita Žaliauskienė pasidžiaugė tradiciniu renginiu ir pasiūlė dalyviams, mokytojams, organizatoriams pažadėti, kad šis renginys vyks ir ateinančiais metais...

Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokytojos Rima Jakubkienė ir Edita Rudėnienė6 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page