top of page
Ieškoti

„OCTOPUS“

Atnaujinta: 2022-10-28

ROKIŠKĖNAI SĖMĖSI PATIRTIES INTERREG 2014–2020 M. V-A LATVIJOS IR LIETUVOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS PROJEKTO LLI-425 „OCTOPUS“ PARTNERIŲ INSTITUCIJOSE


Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su dviem Lietuvos ir keturiais Latvijos partneriais įgyvendina 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „OCTOPUS“ׅ LLI-425, kuriuo siekiama didinti bendruomenei reikalingų paslaugų prieinamumą, skatinti žmonių su negalia, senjorų, šeimų, auginančių vaikus su negalia bei rizikos grupei priklausančių vaikų ir jaunimo socialinę įtrauktį, kuriant daugiafunkcius centrus ir tobulinant juose teikiamas paslaugas ir priemones. Gegužės 11-12 d. 2 rokiškėnai dalyvavo projekto partnerio Lietuvos Respublikos Plungės savivaldybės organizuotame patirties sklaidos renginyje. Dalyviai susipažino su Plungės rajonu, jo istorija, socialinės įtraukties galimybėmis, lankėsi Plungės kunigaikščių Oginskių rūmuose įsikūrusiame Žemaičių dailės muziejuje. Dalyvavo praktinėse įtraukties veiklose Plungės bendruomenės centre, bei susipažino su centro veikla. Antrą dieną dalyviai turėjo galimybę apsilankyti Plungės socialinės paramos centre, Alsėdžių vaikų dienos centre bei Liepijų mokyklos Platelių universaliame daugiafunkciame centre ir susipažinti su šių centrų veikla, pritaikymu socialiai pažeidžiamiems asmenims. Abejingų nepaliko ne tik apsilankymai šiuose centruose, bet ir dalyvavimas edukacinėse programose.

Pasisėmę idėjų ir gerų emocijų projekto dalyviai išsiskirstė toliau tęsti projekto veiklų.


Šis straipsnis parengtas teikiant Europos Sąjungos finansinę paramą. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras yra visiškai atsakingas už šio straipsnio turinį. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


20 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page