top of page
Ieškoti

Pagalba ir prevencija, grindžiama abipusiu pasitikėjimuLapkričio 17 d. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centre, gruodžio 3 d. nuotoliniu būdu Zoom platformoje vyko mokymai socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams „Pagalba ir prevencija, grindžiama abipusiu pasitikėjimu“. Mokymuose buvo aptartos dvi temos: apie abipusiu pasitikėjimu grindžiamą bendravimą su smurtą patyrusiomis aukomis ir apie smurto šeimoje priežastis ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją besilaukiančioms moterims.

Mokymus vedė patyrę lektorės iš VŠĮ „Domus Solis“ Laura Jasinskaitė-Jašinskienė ir Asta Birietė.

Renginyje dalyvavo socialiniai pedagogai, seniūnijų socialiniai darbuotojai. Dalyviai ne tik išklausė teorinę medžiagą, bet ir turėjo galimybę spręsti problemines situacijas, priimti sprendimus įvairiose situacijose, diskutuoti.

Dalyviai pastiprino turimas kompetencijas, įgijo naujų, turėjo galimybę bendrauti. Projekte buvo numatyta į mokymus pakviesti daugiau dalyvių, tačiau situacija dėl pandemijos ir sveikatos ministerijos rekomendacijos pakoregavo dalyvių skaičių. Mokymus išklausė 24 tikslinės grupės dalyviai. Dalyviai.

Mokymai finansuoti Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

18 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page