top of page
Ieškoti

PATEIKTA PROJEKTO „AKTYVAUS IR SVEIKO SENĖJIMO SKATINIMAS“ („AKTYVUS SENĖJIMAS“) PARAIŠKA

2023-03-27 Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su vadovaujančiais partneriais iš Latvijos Žiemgalos planavimo regiono pateikė paraišką 2021–2027 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo INTERREG VI-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansavimui pagal I –ąjį kvietimą projektui „Aktyvaus ir sveiko senėjimo skatinimas“ („Aktyvus senėjimas“) gauti.

Projekto „Aktyvaus ir sveiko senėjimo skatinimas“ tikslas – senjorų ir neįgaliųjų socialinės įtraukties skatinimas įgyvendinant integruotus veiksmus ir gerinant integruotų paslaugų, užtikrinančių aktyvų, sąmoningą ir sveiką gyvenimą (fiziškai ir psichiškai) senėjimą ir ilgesnį savarankišką gyvenimą, taip pat stiprinant gebėjimus ir specialistų žinių bazę, įgyvendinant naujus sprendimus, skirtus darbui su pagrindine projekto tiksline grupe Latvijos ir Lietuvos pasienio regionuose. Projekto metu bus vykdomos užimtumo veiklos rajono senjorams, asmenims su negalia, suplanuotos bendros veiklos su projekto partneriais iš Latvijos ir Lietuvos. Taip pat vyks mokymai specialistams, dirbantiems su senjorais bei asmenimis su negalia. Dalijamasi patirtimi. Projekto biudžetas, tenkantis Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centrui 119,888 tūkst. Eur, iš jų tikimasi gauti 80 proc. ES paramos – apie 96,0 tūkst. Eur, o savivaldybė 2024-2026 m. numatė prisidėti 12,0 tūkst. Eur, planuojama gauti ir valstybės biudžeto bendrojo finansavimo lėšų – apie 12,0 tūkst. Eur.

Žinia, ar projektas bus įvertintas kaip sėkmingas ir ar jam bus skirtas ES finansavimas, pasieks tik 2023 m. pabaigoje, todėl projektuose numatytas veiklas, jei bus gautas finansavimas, planuojama pradėti vykdyti ne anksčiau 2024 m.


13 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page