top of page
Ieškoti

„Seku, seku pasaką“

Kovo 29 d. į Rokiškio švietimo centrą susirinko būrys rajono priešmokyklinukų į skaitovų konkursą „Seku, seku pasaką“.

Pasakas sekė Rokiškio lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Pumpurėlis“, „Varpelis“ auklėtiniai, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos mokinė, Juodupės lopšelio-darželio auklėtinės.

Renginį organizavo Rokiškio švietimo centras ir Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai kartu su rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodine taryba. Konkursą vedė Nykštukas ( mokytoja Rimutė Mateikienė) ir Pepė Ilgakojinė (mokytoja Kristina Gasiūnienė), kurios drąsino, linksmino, palaikė dalyvius.

Skaitovus stebėjo vertinimo komisija – režisierė Dalia Ziemelienė, bibliotekininkė Nadiežda Ivanova ir mokytoja Liucija Varnienė. Komisijai teko nelengva užduotis – išrinkti vieną geriausią pasakorių.

Visi buvo nuostabūs, o vaikų sekamos pasakos sužavėjo ir dalyvius, ir komisiją. Dalyviams ir jiems padėjusiems pasiruošti mokytojams buvo skirtos komisijos padėkos ir susižavėjimo žodžiai, o pasakorių pasakore išrinkta Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ auklėtinė Elzė Patricija Šiupinytė. Mergaitė pasekė pasaką „Šuns ir vilko draugystė“, jos mokytoja Albina Kasparienė. Komisiją pavergė Elzės Patricijos užtikrintumas, ramus ir nuoseklus pasakos sekimas, gebėjimas išmokti tokį ilgą tekstą.

Visi dalyviai apdovanoti Rokiškio švietimo centro padėkomis ir dovanėlėmis, pasakorių pasakorė gavo nugalėtojos diplomą.

Organizatoriai pasidžiaugė, kad tokių renginių dėka ugdomos mokytojų ir vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijos, lavinama kalbinė raiška, gebėjimas susikaupti, perteikti emociją.

5 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page