top of page
Ieškoti

Startuoja projektas „ActiveAging“ LL-00059

 

 


 

Startuoja Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos

 projektas „ActiveAging“ LL-00059

 

2024 m. kovo 14 d. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras pasirašė Interreg Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „ActiveAging“ LL-00059 partnerystės sutartį.

Projekto partneriai:

Žiemgalos planavimo regionas (LV);

Bauskės savivaldybės administracija (LV);

Jelgavos savivaldybės administracija (LV);

Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras (LT);

Panevėžio miesto savivaldybės administracija (LT).

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2024 m. vasaris – 2026 m. sausio 31 d.

Projekto „ActiveAging“ tikslas – didinti senjorų ir neįgaliųjų socialinę integraciją Latvijos ir Lietuvos pasienio regionuose, stiprinant šios srities specialistų kompetenciją, gerinant integruotų paslaugų prieinamumą bei skatinant aktyvų, sąmoningą ir sveiką senėjimą.

Projekto partneriai bendradarbiaudami spręs bendrus iššūkius, su kuriais susiduria senjorai ir specialiųjų poreikių turintys asmenys. Tai apima tokias tarp šių grupių vyraujančias problemas, kaip socialinė izoliacija, sveikatos problemos, fizinis pasyvumas ir įtempti socialiniai santykiai.

Siekiant didinti įtrauktį į visuomenę, bus organizuojami įvairūs specialiai senjorams skirti integraciniai renginiai, seminarai ir inovatyvūs bendri mokymai. Be to, bus sukurtos įtraukios meno, šokio, muzikos, teatro, sporto, turizmo, kalbų, kompiuterinių įgūdžių, sveikatos ir kitų įdomių užsiėmimų erdvės.

Integruotas paslaugas teikiančių specialistų kompetencijos bus stiprinamos išbandant vyresnio amžiaus žmonėms skirtų įtraukties priemonių metodiką, dalijantis inovatyviais metodais, organizuojant bendrus mokymus ir kuriant bendradarbiavimo tinklą.

Projektas sukurs įtraukesnę ir palankesnę aplinką senjorams ir specialiųjų poreikių turintiems žmonėms Latvijos ir Lietuvos pasienio regionuose.14 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commenti


bottom of page