Kovo 26 d. nuotoliniu būdu vyko  tarptautinė konferencija-forumas „Idėjų mugė“, kurią organizavo Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos Choreografijos skyrius. Konferencija – ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Komunikavimo ir pažinimo bendrųjų kompetencijų ugdymas neformaliojo švietimo papildančio formalųjį švietimą šokio ir muzikos pamokose“ antrasis modulis. Pirmoji tarptautinė konferencija vyko kovo 12 d.

Į antrąją konferenciją susirinko maksimalus dalyvių skaičius, kurį galėjo talpinti Zoom platforma – 100.

Konferencijoje pranešimus skaitė lektoriai iš Lietuvos,  Estijos, Baltarusijos ir Australijos.

Konferenciją pradėjo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos direktorė Vilma Steputaitienė, vėliau dalyviai klausė pranešimų ir aptarė vykusį tarptautinį virtualų šokio ir muzikos atlikėjų festivalį-konkursą, „Idėjų mugė“, o konferenciją užbaigė geriausi festivalio-konkurso šokiai ir muzikiniai kūriniai.

 Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokinė Tautvilė Jasiulevičiūtė buvo ne tik festivalio-konkurso dalyvė, bet ir padėjo dalyviams bendrauti anglų kalba.   Pandemijos laikotarpis nelengvas neformaliojo švietimo mokytojams. Konferencijoje skaityti pranešimai, pokalbiai, diskusijos labai pastiprino mokytojų pasitikėjimą savimi, tikėjimą, kad,  kūrybingiems ir mylintiems savo darbą,  nieko nėra neįmanomo.

Meniu