Ieškoti
  • Rai Mis

„OCTOPUS“

ROKIŠKĖNAI SĖMĖSI PATIRTIES INTERREG V-A LATVIJOS IR LIETUVOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMOS 2014–2020 M. PROJEKTO LLI-425 „OCTOPUS“ PARTNERIŲ INSTITUCIJOSE


Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su dviem Lietuvos ir keturiais Latvijos partneriais įgyvendina Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014–2020 m. projektą „OCTOPUS“ׅ LLI-425, kuriuo siekiama didinti bendruomenei reikalingų paslaugų prieinamumą, skatinti žmonių su negalia, senjorų, šeimų, auginančių vaikus su negalia bei rizikos grupei priklausančių vaikų ir jaunimo socialinę įtrauktį, kuriant daugiafunkcius centrus ir tobulinant juose teikiamas paslaugas ir priemones. Kovo 29-30 d. 3 rokiškėnai dalyvavo projekto partnerių Latvijos Respublikos Vecumnieku savivaldybės ir Lietuvos Respublikos Biržų savivaldybės organizuotuose patirties sklaidos renginiuose. Kovo 29 d. lankydamiesi Vecumnieku mieste dalyviai susipažino su savivaldybe, apžiūrėjo projekto įgyvendinimo metu įrengtas daugiafunkcinio centro patalpas, dalyvavo praktinėse veiklose, lankėsi sveikatos centre ir senjorų rezidencijoje. Kovo 30 d. dalyviai turėjo galimybę susipažinti su Biržų rajone veikiančiais Kirdonių ir Germaniškių daugiafunkciniais centrais, bei Biržų Trečio amžiaus universiteto studentų-senjorų veikla. Pasisėmę idėjų ir aptarę tolimesnes projekto veiklas dalyviai išsiskirstė iki susitikimo Plungėje.


Šis straipsnis parengtas teikiant Europos Sąjungos finansinę paramą. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras yra visiškai atsakingas už šio straipsnio turinį. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

5 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską